Dětské pleny jsou nejoblíbenějším prvkem výbavičky pro novorozence. Maminky je využívají mnoha, nekonečnými způsoby. Mimo jiné jako podklad pod hlavičku do postýlky nebo zavinovačky, na otírání obličeje dítěte, jako prostěradlo na gondolu nebo letní, lehký povlak na kočárek. Mušelínové plenky jsou užitečné téměř v každé situaci: při krmení, přebalování, spaní, na procházce, návštěvě lékaře.

Mušelín a bambusová plena

U nás jsou dostupné ve dvou variantách. Bambusové plenky - ze 100% bambusové viskózy s potiskem, jednotlivě balené a ekologické mušelínové plenky - ze 100% biobavlny, jsou jednobarevné a prodáváme je po 3 baleních v různých barevných kombinacích. Všechny jsou sladěny s našimi kolekcemi a krásně doplňují dětský set. Dětské pleny jsou nejoblíbenějším prvkem výbavičky pro novorozence. Maminky je využívají mnoha, nekonečnými způsoby. Mimo jiné jako podklad pod hlavičku do postýlky nebo zavinovačky, na otírání obličeje dítěte, jako prostěradlo na gondolu nebo letní, lehký povlak na kočárek. Mušelínové plenky jsou užitečné téměř v každé situaci: při krmení, přebalování, spaní, na procházce, návštěvě lékaře.

Mušelín a bambusová plena

U nás jsou dostupné ve dvou variantách. Bambusové plenky - ze 100% bambusové viskózy s potiskem, jednotlivě balené a ekologické mušelínové plenky - ze 100% biobavlny, jsou jednobarevné a prodáváme je po 3 baleních v různých barevných kombinacích. Všechny jsou sladěny s našimi kolekcemi a krásně doplňují dětský set.

PLENY

Sada bambusových plen- 4 ks- Boho Sada bambusových plen- 4 ks- Boho
Dodavatel: TINY STAR
Cena:

712,00 Kč

szt.
zobrazit více
Sada bambusových plen- 4 ks - Floral Sada bambusových plen- 4 ks - Floral
Dodavatel: TINY STAR
Cena:

712,00 Kč

szt.
zobrazit více
Sada bambusových plen- 4 ks - Fern Sada bambusových plen- 4 ks - Fern
Dodavatel: TINY STAR
Cena:

712,00 Kč

szt.
zobrazit více
Bambusová plenka Sunny Day Bambusová plenka Sunny Day
Dodavatel: TINY STAR
Cena:

312,00 Kč

szt.
zobrazit více

Pro svou všestrannost jsou základním prvkem výbavičky každého batolete - lze je použít jako přikrývku při spaní zajišťující pohodlné zavinutí, na otření špinavého obličeje po krmení nebo jako prostěradlo. Maminky jsou velmi kreativní, pokud jde o vymýšlení způsobů, jak využít dlouho používané mušelínové plenky. Ukazuje se, že je dobré je mít kdykoliv po ruce.

Bambus a mušelín

V našem internetovém obchodě najdete dvě plenky. První z nich jsou vyrobeny z bambusové viskózy, zcela bezpečné a šetrné k jemné dětské pokožce díky své výjimečné hebkosti. Doporučují se zejména pro novorozence s kožními problémy a alergiemi. Druhou verzí jsou plně mušelínové produkty, které jsou vyrobeny ze 100% bio certifikované biobavlny.

Doma, na procházce, na návštěvě – námi navrhovaný prvek výbavičky se vždy vyplatí mít s sebou. Přesvědčte se sami, jak je to užitečné!

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl